Zapraszamy do Kępna!
Użytkownicy
· Gości online: 1


· Użytkowników online: 0

·Ostatnio widziani:

· Łącznie użytkowników: 1,332
· Najnowszy użytkownik: piotr placzkowski
Losowa fotografia
Szybkie linki
Pytania i odpowiedzi: Problemy Logowania i Rejestracji
Pytania i odpowiedzi >Problemy Logowania i Rejestracji
Dlaczego nie mogę się zalogować?Dlaczego w ogóle muszę się rejestrować?Dlaczego zostałem wylogowywany?Nie przyszedł do mnie e-mail po rejestracji
Rejestrowałem się kiedyś ale nie mogę się już logować!Zapomniałem moje hasło!Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!
Dlaczego nie mogę się zalogować?
A zarejestrowałeś się? Najpierw musisz się raz zarejestrować a następnie raz aktywować swoją rejestrację aby móc się regularnie logować na forum. Jeżeli zarejestrowałeś się a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło. Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest oczyść Cookies swojej przeglądarki, zrestartuj ją i ponownie spróbuj się zalogować. Jeśli nic nie pomaga skontaktuj się z administratorem forum.
Do góry
Dlaczego w ogóle muszę się rejestrować?
Nie przewidujemy możliwości pisania postów czy uczestniczenia w ankietach przez anonimowych Użytkowników. Jednorazowa rejestracja i aktywacja zajmuje tylko chwilę i naprawdę zalecamy jej dokonanie.
Do góry
Dlaczego zostałem wylogowywany?
Automatyczne wylogowanie nastąpiło po kilku godzinach od logowania. Zapobiega to wykorzystaniu twojego konta przez kogokolwiek innego. Pamiętaj aby się wylogowywać przed opuszczeniem Portalu, szczególnie gdy korzystasz z publicznego komputera, np. w bibliotece, kawiarni internetowej czy na uczelni.
Do góry
Nie przyszedł do mnie e-mail po rejestracji
Jeśli nie dostałeś wiadomości email z linkiem aktywującym od razu po rejestracji być może używasz bezpłatnego konta pocztowego, w zależności od portalu musisz odczekać nawet do kilku dni. Polecamy korzystanie z poczty na Gmail.com
Do góry
Rejestrowałem się kiedyś ale nie mogę się już logować!
Najbardziej prawdopodobne powody takiego stanu to: wpisałeś niewłaściwy login i hasło (poszukaj email'a, który dostałeś po rejestracji) lub administrator usunął twoje konto z jakiegoś powodu. Być może stało się tak, ponieważ nic nie napisałeś? Często administratorzy usuwają użytkowników, którzy w ogóle nic nie napisali aby zmniejszyć rozmiar bazy danych. Spróbuj zarejestrować się ponownie i bądź aktywny w dyskusjach.
Do góry
Zapomniałem moje hasło!
Nie panikuj! Twoje hasło co prawda nie może zostać odzyskane, ale można je wyczyścić. Aby to zrobić przejdź na stronę logowania i kliknij Zapomniałem hasła, oraz postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami a szybko wrócisz na forum
Do góry
Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!
Na początek sprawdź czy wpisujesz poprawny login i hasło. Jeżeli te są w porządku to problemem może być brak aktywacji. Po rejestracji powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z linkiem aktywującym Twoją rejestrację. Jeżeli otrzymałeś email postępuj zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi, a jeśli nie otrzymałeś email'a, to czy jesteś pewien, że podałeś właściwy adres? Jeśli korzystasz z bezpłatnych kont pocztowych i nie możesz odnaleźć emaila w skrzynce odbiorczej sprawdź czy aktywujący email nie trafił do katalogu Spam. Jednym z powodów wykorzystania aktywacji jest redukcja dostępu do forum osób nieporządanych, które zechcą je spamować lub obrażać użytkowników. Jeżeli jesteś pewien, że podałeś właściwy email spróbuj skontaktować się z administratorem forum.
Do góry
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
W najbliższym czasie:

Brak wydarzeń.

Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Kursy i szkolenia za...
· zabytki
· szukam
· Wynajem podnośnika k...
· Poszukuję numizmatyk...
· Losy wojenne Wiktora...
· Książka z wieruszows...
· Józef Sobczyński ps....

Losowe tematy
· Genealogia właścici...
· Akta stanu cywilneg...
· szukam
· Wieruszowska Fabryk...
· Zdjęcie zbombardowa...
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
5,249,985 unikalne wizyty